Series
Ratings
39
Innocent YouRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0