Series
Ratings
13
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0- Tong: MemoriesRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5