Series
Ratings
96- Wonder ManRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Marvel ZombiesRated ★ 4.0
- 광복 80주년 KBS 대기획 - 조용필, 이 순간을 영원히Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
- Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0- The OrvilleRated ★ 4.5