Series
Ratings
53
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The MistRated ★ 2.5- The RanchRated ★ 4.0
- The RanchRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
東京女子図鑑Rated ★ 3.0
恋がヘタでも生きてますRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0