Series
Ratings
40
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5