Series
Ratings
108- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 2.5- 원피스 3기Rated ★ 2.5
InuYashaRated ★ 2.5- 원피스 2기Rated ★ 3.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 1.5
PastaRated ★ 3.5- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 2.5
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0