Series
Ratings
40- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 5.0- Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.0