Series
Ratings
256
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0- Strong HeartRated ★ 1.0
- Because I Want to TalkRated ★ 3.0
We Got Married Season 2Rated ★ 1.5- Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Delicious ProposalRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5- NeukkimpyoRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 1.5- AbyssRated ★ 4.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 2.0- South Korean ForeignersRated ★ 5.0
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 5.0
Drop Dead DivaRated ★ 4.5