Series
Ratings
447- His & HersRated ★ 4.0
- Boyfriend on DemandRated ★ 1.5
- ReservatetRated ★ 3.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 5.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
- Pro BonoRated ★ 3.0
- CasheroRated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The ChairRated ★ 5.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
- Genie, Make a WishRated ★ 0.5
- 태풍상사Rated ★ 1.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- The Crown Season 6Rated ★ 3.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- The Bear Season 3Rated ★ 4.0