Series
Ratings
47
SKY CastleRated ★ 4.0- Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- La PalmaRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Death's GameRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0