Series
Ratings
43
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5- Let's Walk TogetherRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- Movie RoomRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5