Movies
Ratings
148
Notting HillRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0- Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5- BeatRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 1.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0