Series
Ratings
70
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
GintamaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 5.0- Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 3.5- Dear HeavenRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 3.5