Series
Ratings
44
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
New NonstopRated ★ 3.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.0