Series
Ratings
167- The PenguinRated ★ 3.5
- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Low LifeRated ★ 2.0
- S LineRated ★ 2.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- Agatha All AlongRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.0