Movies
Ratings
15
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0