Series
Ratings
66
All InRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0