Series
Ratings
48
Save MeRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5