Series
Ratings
91
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Battlestar GalacticaRated ★ 3.0
ポケットモンスターRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Magical DoReMiRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0- The Last Man on EarthRated ★ 2.0
The Last Man on EarthRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
24Rated ★ 2.5
24Rated ★ 2.0