Series
Ratings
208- The Art of SarahRated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 4.5
- La PalmaRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 2.5
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0- Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.0
- Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0- Lies Hidden in My GardenRated ★ 1.5
- Racket BoysRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5- Inventing AnnaRated ★ 3.0
- The PoliticianRated ★ 1.5
- The PoliticianRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.5