Titles you rated
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 2.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5- Mad for Each OtherRated ★ 3.0
- The Daily Life of the Immortal KingRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.0
VIPRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0- Criminal JusticeRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0