Series
Ratings
31
When I Was The PrettiestRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Blue TowerRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Heartless CityRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5