Series
Ratings
43
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
The Last ShipRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0