Series
Ratings
20
Yong PalRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 5.0

The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0