Series
Ratings
24- Family PlanRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0