Series
Ratings
37
Sex EducationRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.5- Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0

The ProducersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5