Series
Ratings
59- Sky CastleRated ★ 1.5
- Marry My Husband: JapanRated ★ 4.5
- News AnchorRated ★ 2.0
- Oshi no KoRated ★ 3.5
- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Ferris Wheel at NightRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 1.0- Aoshima-kun Is MeanRated ★ 2.5
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 1.5
Otto no KanojoRated ★ 2.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.0
Black ScandalRated ★ 3.0
Even If You Don't Do ItRated ★ 3.5- Occupation of the New AirportRated ★ 2.0
Daibyoin SenkyoRated ★ 2.5
TrespassersRated ★ 3.5
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 2.5
18/40: Unbreakable Bond of DreamsRated ★ 1.5