Series
Ratings
78
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 2.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Invisible ManRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.0- Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.0- My Little TelevisionRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 3.5- Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5

Infinite ChallengeRated ★ 3.0