Series
Ratings
87- Wonder ManRated ★ 4.5
- IronheartRated ★ 2.0
- Dan Da DanRated ★ 3.0
- Low LifeRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- Loki Season 2Rated ★ 5.0
- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0