Series
Ratings
194- Love Through a PrismRated ★ 4.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.5- Run AwayRated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Just a bit EspersRated ★ 3.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0- The Beast in MeRated ★ 3.0
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- One Piece Season 1Rated ★ 4.0
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
- Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Tastefully YoursRated ★ 3.5
- Mr. PlanktonRated ★ 3.5
- Offline LoveRated ★ 3.5