Series
Ratings
21
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5

The ProducersRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5