Series
Ratings
180- Never Have I EverRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
America's Next Top ModelRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.5
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0