Series
Ratings
26
After the RainRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Mask GirlRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 5.0