Movies
Ratings
904
Central IntelligenceRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
A Hard Day's NightRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0