Series
Ratings
15
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
WORKING!!!Rated ★ 4.0
WORKING'!!Rated ★ 3.5
Slayers Evolution-RRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
GintamaRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
WORKING!!Rated ★ 3.5
Touken Ranbu: HanamaruRated ★ 3.0- Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
Prison PrincessRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5