Series
Ratings
152
Solo LevelingRated ★ 3.5- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
- Chiruran: Shinsengumi ChinkonkaRated ★ 2.5
- Future SonRated ★ 4.0
- I Dol IRated ★ 3.5
- Just a bit EspersRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- So, You Make ItRated ★ 3.5

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5- Jinxed At FirstRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Space BrothersRated ★ 3.5- Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.5
- Cinderella ClosetRated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5