Series
Ratings
116
A Dog of FlandersRated ★ 4.5
BonobonoRated ★ 3.5
Sherlock HoundRated ★ 3.5- Muteking, The Dashing WarriorRated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 2.0
Planet EarthRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
- Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.5
世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
The Grand FamilyRated ★ 4.0
Operation Love SpecialsRated ★ 1.0
Dr. RintarōRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0- MacGyverRated ★ 5.0
MacGyverRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- MacGyverRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Knight RiderRated ★ 3.0