Series
Ratings
16
Devious MaidsRated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 5.0
Devious MaidsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0- Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5
- Girl From NowhereRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5- My NameRated ★ 2.5