Titles you rated
The Blue Wolves of MibuRated ★ 4.0- The Blue Wolves of Mibu Season 2 Serizawa Assassination ArcRated ★ 4.0
- Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Re:␣HamatoraRated ★ 3.5
HamatoraRated ★ 3.5- Hell's Paradise Season 2Rated ★ 5.0
A Destructive God Sits Next to MeRated ★ 2.5
Space DandyRated ★ 4.0
Space DandyRated ★ 4.0- The Mononoke Lecture Logs of Chuzenji-sensei: He Just Solves All the MysteriesRated ★ 3.0
RobiHachiRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.0- Undead Unluck Winter-henRated ★ 3.0
Denki-GaiRated ★ 3.5- LazarusRated ★ 4.0
- Link Click Bridon ArcRated ★ 5.0
- Link Click Season 2Rated ★ 5.0
Link ClickRated ★ 5.0- Tonoto inuRated ★ 3.0
- Wind Breaker Season 2Rated ★ 4.0