Series
Ratings
238
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Queen MantisRated ★ 3.5
- DestinyRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 4.0- Girl From NowhereRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5- The First Responders Season 2Rated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0