Series
Ratings
19
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0- Crime Scene 3Rated ★ 5.0

Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Pop Team EpicRated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0