Series
Ratings
539- Kujo no TaizaiRated ★ 4.0
- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.5
- 태풍상사Rated ★ 3.5
Don't Forget MeRated ★ 5.0- 56 DaysRated ★ 3.0
- InfluenceRated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- CasheroRated ★ 3.5
- Ningen HyohonRated ★ 3.5
- SynanthropeRated ★ 4.0
- As You Stood ByRated ★ 4.0
0.5 no OtokoRated ★ 4.0- Romantics AnonymousRated ★ 3.0
- FenceRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- Their MarriageRated ★ 3.5
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
- Ai no, Gakkou.Rated ★ 3.5
- Beyond the BarRated ★ 3.5