Titles you rated
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
- High School Mystery ClubRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- Alien: EarthRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 5.0- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Genie, Make a WishRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess and the Genius Young LadyRated ★ 5.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 4.5
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Kabe-koji-nekoyashiki-kun Desires to Be RecognizedRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 4.0
Tadaima, OkaeriRated ★ 3.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Hello Jadoo SP: Jadoo's DiaryRated ★ 0.5