Series
Ratings
15
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0