Movies
Ratings
36
The Fifth ElementRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5