Series
Ratings
92- Beef Season 1Rated ★ 5.0
PluribusRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- UntamedRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Mercy for NoneRated ★ 1.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 2.5- KarmaRated ★ 2.0