Series
Ratings
72
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 3.5
General Hospital 2Rated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 3.5- Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 4.0- Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0