Series
Ratings
22
WestworldRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
GirlsRated ★ 5.0
GirlsRated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
Skam France Season 4Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 2.5