Series
Ratings
12
Friends Season 1Rated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 3.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5