Series
Ratings
85- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0